نمک تصفیه شده

نمک دریایی طیب

حتما شما هم موافقید که زندگی بدون نمک یعنی زندگی بدون طعم! اما نه با نمک های شیمیایی یا همان کلراید سدیم های سمی! نمک های کارخانه ای عامل اصلی فشار خون هستند. به همین جهت وزارت بهداشت دستورالعمل های شدید نظراتی برای محدود کردن استفاده از نمک در صنایع غذایی اعمال کرده است.

 

در حالیکه نمک طبیعی که در روایات به نام “ملح الجریش” آمده است نقش اساسی در سلامتی انسان دارد.

امام صادق می فرماید: نمک برای هفتاد نوع از انواع درد و بیماری شفاء است و اگر مردم می دانستند چه در نمک وجود دارد خود را فقط با نمک درمان می کردند!

امام کاظم علیه السلام می فرماید: “لم یخصب خوان لا ملح علیه” سفره ای که نمک ندارد رونق و صفا و برکت ندارد.

 

توصیه می کنیم قبل و بعد از غذا حتما مقداری نمک طبیعی که به نمک دریا معروف شده است مصرف کنید. از آن بهتر کمی نمک به همراه هاضوم مصرف کنید!

نمک دریایی

 

ویژگی‌های محصول

  • وزن خالص: ۲۰۰۰ گرم
  • وزن با بسته بندی: ۲۰۵۰ گرم
  • شیوه نگهداری: سازگار تمام شرایط
  • مناسب برای: پخت پز و چاشنی مشکلات تروئید تقویت معده دارای ید طییعی و سالم
  • سایر توضیحات: نمک دریایی طیب بهترین نمک استفاده برای غذا و نمک دان که سفت نمیشود وراحت در داخل نمک دان استفاده میشود این نمک از بهترین معادت نمک دریاچه ارومیه برداشت شده است که با کیفیت بسیار بالا و با قیمت مناسب عرضه میشود
  • زمان ماندگاری: نامحدود
  • ویژگی‌های قبلی: مناسب برای: پخت پز و چاشنی مشکلات تروئید تقویت معده دارای ید طییعی و سالم – زمان ماندگاری: نامحدود – سایر توضیحات: نمک دریایی طیب بهترین نمک استفاده برای غذا و نمک دان که سفت نمیشود وراحت در داخل نمک دان استفاده میشود این نمک از بهترین معادت نمک دریاچه ارومیه برداشت شده است که با کیفیت بسیار بالا و با قیمت مناسب عرضه میشود – شیوه نگهداری: سازگار تمام شرایط

درباره محصول

نمک دریایی طیب نمکی که هر گز سفت نمیشود و راحت در نمکدان استفاده میشود

بدود دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *