آیا می دانید که بهترین نوع نمک دریایی، دارای چه ویژگی هایی است؟ کدام شرکت های عرضه کننده، نمایندگی فروش را در سراسر کشور تاسیس کرده اند تا نمک دریایی را در اختیار خریداران قرار دهند؟
می دانید که در بازار، هم نمک دریایی وجود دارد هم نمک معمولی. حال با بررسی خصوصیات و ویژگی های هر دو نمک، می توان دریافت که استفاده و مصرف کدام، برای بدن مفید تر خواهد بود.
نمک دریایی، از تبخیر آب دریا به دست می آید و سرشار از مواد معدنی از قبیل کلسیم، پتاسیم، منیزیم و موادی از این قبیل می باشد. همین مسئله سبب شده تا فواید و خواص غذایی آن، بیشتر از نمک معمولی باشد که افزودنی هایی از قبیل ید به آن اضافه می شود.

ویژگی های بهترین نوع نمک دریایی

بهترین نوع نمک دریایی، ویژگی های ذیل را داراست:

  • داشتن مواد معدنی بیشتر، در نتیجه سالم تر
  • دارا بودن مواد معدنی طبیعی و عاری از هرگونه افزودنی
  • استفاده از آن در ساخت لوازم آرایشی و زیبایی

اینها چند مورد از خصوصیات نمک دریایی است که در نمک های ید دار و یا همان نمک های معمولی یافت نمی شود.

نمک دریایی

جالب است بدانید که نمک دریایی، به نسبت نمک معمولی، از قیمت خرید و فروش بالاتری برخوردار است. اما به دلیل اینکه خواص آن بسیار زیاد بوده و استفاده از آن توصیه می شود، روز به روز به میزان تقاضای نمک دریایی در بازار، افزوده می شود.
همانطور که گفته شد، نمک دریایی نه تنها با استفاده در مواد غذایی، می تواند مواد معدنی و آلی زیادی را وارد بدن انسان کند، بلکه برای تقویت پوست و مو هم بسیار مفید است. ماسک های زیادی می توان به کمک نمک دریایی ساخت که استفاده از آن، سبب حفاظت از پوست و مو خواهد شد.
تولید نمک دریایی در ایران به وفور صورت می گیرد. شرکت هایی هستند که با عرضه نمک دریایی مرغوب و عاری از هرگونه ناخالصی، طرفداران زیادی برای محصولات خود در بازار پیدا کرده اند. این شرکت ها به منظور عرضه محصولات خود به صورت منحصر به فرد، نیاز دارند تا نمایندگی هایی را در سراسر کشور تاسیس کنند. برخی از این نمایندگی ها، سایت های فروش اینترنتی هستند که از طریق دنیای مجازی با خریداران ارتباط برقرار کرده و امکان خرید غیرحضوری نمک دریایی را در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت، برای افراد فراهم می سازند.
منبع: بازار قند و شکر ایران

بدود دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *